NÁRODNÁ BIM KONFERENCIA SLOVENSKO

Sme jedným z hlavných partnerov 3. ročníka Národnej BIM konferencie Slovensko, ktorá sa koná 19. októbra 2017 Témou je Building Information Modeling (BIM) - teória verzus prax.

Cieľom konferencie je medzinárodná výmena skúseností, širšia osveta témy medzi odbornou verejnosťou, zviditeľnenie projektov spracovaných technológiou BIM na Slovensku aj v zahraničí, upriamenie pozornosti na špecifiká procesu navrhovania a manažovania výstavby v technológii BIM, vytvorenie priestoru na odborné diskusie rozhodujúcich subjektov na stavebnom trhu počas konferencie.

Konferencia je určená všetkým účastníkom investičného procesu: od architektov, projektantov, manažérom stavebných a obchodných firiem, pôsobiacich na stavebnom trhu, developerom a investorom, facility manažérom a prevádzkovateľom budov.

Program

Vždy s nami

Chcem dostávať novinky

Chcete mať prehľad v oblasti developmentu, architektúry a posledných trendoch v stavebníctve?

Buďte v obraze! Prihláste sa na odber bulletinu Obermeyer Journal a ďalších noviniek. Neuniknú vám žiadne informácie o inováciách, zaujímavom využití technológií ani prípadové štúdie zamerané na niektoré naše unikátne projekty.