25. VÝROČIE – OSLAVUJTE S NAMI!

Spoločnosť OBERMEYER HELIKA oslavuje 25 rokov úspešného pôsobenia na českom a slovenskom trhu.

Veľké poďakovanie patrí predovšetkým našim klientom, s ktorými môžeme napĺňať ich krásne sny a smelé plány.

Úspešná spolupráca na významných a rozsiahlych projektoch, ktorá trvá už štvrť storočia, nám tak umožnila podieľať sa na vzniku množstva zaujímavých stavieb, ako je napríklad Národní technická knihovna, Protonové terapeutické centrum alebo nové divadlo v Plzni. Práca na objemných zákazkách je vždy veľkou výzvou a len renomované spoločnosti s dlhoročnou praxou, medzi ktoré patrí spoločnosť OBERMEYER HELIKA, sa dokážu s úspechom zhostiť všetkých úloh a dokážu si poradiť so všetkými otázkami a nástrahami, ktoré tieto náročné projekty prinášajú.

Veľká vďaka patrí aj našim dodávateľom a spolupracujúcim partnerom, s ktorými riešime špecializované časti projektov a ktorých odborná súčinnosť je vždy vítaným doplnením a spestrením našich znalostí a expertíz. To všetko by sme však nemohli ponúkať bez skúseného a stabilného tímu zamestnancov. Práve oni svojou erudíciou a skutočným nadšením pre kvalitnú architektúru, projektovanie či technické poradenstvo posúvajú hranice možného a dávajú našej, inak technicky zameranej činnosti, to pravé srdce a dušu.

Spoločnosť OBERMEYER HELIKA sa za uplynulých 25 rokov stala projektovo-inžinierskou a poradenskou firmou s pravdepodobne najkomplexnejšou ponukou služieb na českom trhu. Sme odborníci v oblasti architektúry, projektovania, inžinierskych činností vo výstavbe, technického vybavenia budov a šetrných budov, projektového manažmentu a odborného technického poradenstva. Naša spoločnosť je dnes jedným z lídrov v odvetví trojrozmerného projektovania a modelovania stavieb využitím procesu BIM na českom a slovenskom trhu. Samozrejmosťou pre nás je držať krok so svetovými trendmi a byť o krok vpred vo využívaní najmodernejších metód a projekčných systémov (napr. Revit, Microstation).

Aj v budúcnosti chceme byť pre našich klientov, spolupracujúce firmy a dodávateľov spoľahlivým partnerom, na ktorého sa môžu vždy s dôverou a istotou obrátiť. Oslávte s nami 25 rokov úspešnej spolupráce a pretvárania snov na realitu a pracujme spoločne na minimálne ďalšom úspešnom štvrťstoročí.

Vždy s nami

Chcem dostávať novinky

Chcete mať prehľad v oblasti developmentu, architektúry a posledných trendoch v stavebníctve?

Buďte v obraze! Prihláste sa na odber bulletinu Obermeyer Journal a ďalších noviniek. Neuniknú vám žiadne informácie o inováciách, zaujímavom využití technológií ani prípadové štúdie zamerané na niektoré naše unikátne projekty.