NOMINÁCIA DO PRESTÍŽNEJ SÚŤAŽE OFFICE ROKA

Naša spoločnosť bola nominovaná v kategóriách: Kancelária ako DNA firmy, Zdravá kancelária, Inovatívna kancelária.

Pri tvorbe konceptu našich nových priestorov sme sa snažili uchopiť spôsob každodenného fungovania kolegov v rámci pracovných procesov. Všímali sme si, že počas práce sa potrebujú sústrediť na projektovanie, a sedieť nerušene za počítačmi, a naopak, v určitých fázach projektu je potrebná úzka spolupráca a komunikácia ostatnými členmi teamu. Vzťahy v rámci kolektívu sú nadštandardné, až rodinné, z čoho vyplynula aj potreba vytvoriť neformálny priestor pre spoločné stolovanie a oddych.

Vstup do priestorov je hravý, otvorený ale zároveň aj precízne vypracovaný, čo korešponduje s oblasťou pôsobenia firmy.

Kancelárie vedúcich pracovníkov s začlenené medzi pracoviskami zamestnancov, čím vzniká úzky priestor na spoluprácu. Rozloženie pracovných miest je navrhnuté tak, aby korešpondovala s pracovným zameraním a zaradením členov pracovných skupín a zároveň umožňuje komunikáciu. V prípade potreby súkromia sme zriadili veľmi obľúbené a využívané zvukotesné telefónne miestnosti s možnosťou pripojenia do pracovnej siete.

Technologické zázemie s plotrom a tlačiarňami sú sústredené v uzavretej a oddelenej miestnosti.

Spoločenskému zázemiu kraľuje okrúhly stôl so stromom, z ktorého sa stalo centrum diania firmy. Oddychovú časť tvoria lavice s vankúšmi, pohovka a sedacie vaky. Prírodné drevo, rôzne textúry a farby kobercov ešte umocňujú pohodovú atmosféru. Doplnky v priestoroch sú farebné a živé, pri návrhu sme sa snažili odchýliť sa od ostrej červeno-čiernej korporátnej farebnosti.

DSC_9523-Edit DSC_9502-Edit-Edit DSC_9437-Edit DSC_9390-EditDSC_9310-Edit

Vždy s nami

Chcem dostávať novinky

Chcete mať prehľad v oblasti developmentu, architektúry a posledných trendoch v stavebníctve?

Buďte v obraze! Prihláste sa na odber bulletinu Obermeyer Journal a ďalších noviniek. Neuniknú vám žiadne informácie o inováciách, zaujímavom využití technológií ani prípadové štúdie zamerané na niektoré naše unikátne projekty.