O spoločnosti OBERMEYER HELIKA


Spoločnosť OBERMEYER HELIKA je na slovenskom trhu jedným z lídrov v oblasti 3D projektovania a modelovania stavieb v systéme BIM. V bratislavskej pobočke pracuje viac ako 35 skúsených profesionálnych architektov, stavebných inžinierov, projektantov, technikov a ďalších špecialistov, ktorí majú bohaté skúsenosti s realizáciou technicky náročných projektov veľkého rozsahu vrátane navrhovania a projektovania stavieb väčšiny typologických kategórií.

Pri práci na veľkých a technicky náročných projektoch využívame synergiu našej materskej spoločnosti v Prahe, ktorá zamestnáva viac ako 160 odborníkov. Spoločnosť OBERMEYER HELIKA sa podieľala na takých projektoch, ako sú rezidenčné komplexy, obchodné centrá, kancelárske budovy, budovy pre štátnu správu, kultúrne inštitúcie, zdravotnícke a kúpeľné objekty, cirkevné objekty, stavby pre školstvo, priemyselné a logistické areály, ako aj stavby dopravnej infraštruktúry.

Spoločnosť má taktiež bohaté skúsenosti s prípravou urbanistických štúdií na Slovensku i v zahraničí aj návrhov v architektonických súťažiach. Na slovenskom trhu pôsobí spoločnosť OBERMEYER HELIKA od roku 2004 ako dcérska spoločnosť organizácie OBERMEYER HELIKA a.s. so sídlom v Prahe. Od roku 2007 je súčasťou nadnárodnej nemeckej skupiny OBERMEYER, ktorá patrí k najväčším projekčným kanceláriám v Európe s celosvetovou pôsobnosťou.

Spoločnosť OBERMEYER HELIKA má certifikovaný systém riadenia kvality podľa medzinárodných štandardov ISO 9001, ktorý garantuje vysoký štandard služieb v oblasti navrhovania pozemných stavieb a dopravných služieb, infraštruktúry a poskytovania inžinierskych služieb. Ďalej sa riadime systémom environmentálneho managementu ISO 14001 potvrdzujúcim dodržiavanie zásad ochrany životného prostredia a systémom managementu bezpečnosti ISO 45001.

Najvýznamnejšie úspechy pri realizácii projektov spoločnosti OBERMEYER HELIKA:

Vždy s nami

Chcem dostávať novinky

Chcete mať prehľad v oblasti developmentu, architektúry a posledných trendoch v stavebníctve?

Buďte v obraze! Prihláste sa na odber bulletinu Obermeyer Journal a ďalších noviniek. Neuniknú vám žiadne informácie o inováciách, zaujímavom využití technológií ani prípadové štúdie zamerané na niektoré naše unikátne projekty.