Kariéra

Zaujímavá práca pre prestížnu spoločnosť

Prečo sa uchádzať o prácu v spoločnosti OBERMEYER HELIKA? Ponúkame vám prácu v prestížnej medzinárodnej spoločnosti zaoberajúcej sa architektúrou, projektovaním, projektovým riadením a odborným poradenstvom v oblasti stavebníctva. Samozrejmosťou sú nadštandardné pracovné podmienky, pravidelné rozširovanie kvalifikácie, školenia a vzdelávanie v odbore, možnosť práce na projektoch v zahraničí, práca so špičkovým hardvérovým a softvérovým vybavením a možnosť kariérneho rastu. Nemenej dôležité je aj náš profesionálny tím a veľmi priateľské a kolegiálne prostredie. Budete súčasťou skupiny odborníkov v oblasti architektúry, projektovania, projektového riadenia a odborného poradenstva, ktorí sa s vami radi podelia o svoje skúsenosti.

Chcete pracovať na zaujímavých a jedinečných projektoch? Je pre vás dôležité mať okolo seba v práci kolegov, ktorí vás podporia a sú zdrojom inšpirácie a neuveriteľných skúseností? Máte pocit, že patríte medzi nás? Ak áno, skontaktujte sa s nami a zistite viac o možnosti zamestnať sa v spoločnosti OBERMEYER HELIKA.

Ak vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis so sprievodným listom na e-mailovú adresu kariera@obermeyer.sk alebo zavolajte na telefónne číslo +421 238 105 223.

Aktuálne hľadáme kolegov na nasledujúce pracovné pozície:


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov v spoločnosti OBERMEYER HELIKA s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov, pričom platí, že tieto údaje sa môžu spracúvať v súvislosti s databázou uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas sa poskytuje na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vždy s nami

Chcem dostávať novinky

Chcete mať prehľad v oblasti developmentu, architektúry a posledných trendoch v stavebníctve?

Buďte v obraze! Prihláste sa na odber bulletinu Obermeyer Journal a ďalších noviniek. Neuniknú vám žiadne informácie o inováciách, zaujímavom využití technológií ani prípadové štúdie zamerané na niektoré naše unikátne projekty.